LogoAsociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu
Datum: 19.6.2018, Uživatel: anonymní, Aktuální počet návštevníků: 424, Dnes má svátek: Leoš
ATOK: novinky v oborech textil, oděv, kůže
Kolektivní smlouva vyššího stupně na rok 2018 byla rozšířena na další zaměstnavatele
Kolektivní smlouva vyššího stupně na rok 2018, uzavřená 8. 12. 2017 mezi Asociací textilního-oděvního-kožedělného průmyslu (ATOK) a Odborovým svazem pracovníků textilního, oděvního a kožedělného průmyslu Čech a Moravy (OS TOK) a zveřejněná v částce 19/2018 Sbírky zákonů České republiky, je s účinností od 1. 5. 2018 závazná pro všechny zaměstnavatele s převažující činností v odvětví označeném kódem Klasifikace ekonomických činností CZ-NACE: 13 – Výroba textilií, 14 – Výroba oděvů a 15 – Výroba usní a souvisejících výrobků. Závaznost KSVS je obsažena ve sdělení MPSV vydaném pod č. 68/2018 v částce 34/2018 Sbírky zákonů České republiky ze dne 10. 4. 2018.
více >>>
Aktualita

Vyšlo květnové vydání časopisu e-ATOK Revue
více >>>

Usnesení a prezentace z jednání 55. valné hromady ATOK -> na webu ATOK
Vážení členové ATOK, usnesení a prezentace z jednání 55. valné hromady ATOK, které se uskutečnilo 24. 5. 2018 v Mladých Bukách naleznete po přihlášení a kliknutí na odkaz "více" u této aktuality.
více >>>
Aktualita

Facebook začal cílit na malé firmy, chce jim pomáhat s exportem
Nejznámější sociální síť světa zařadila na svoje stránky nová řešení, která podnikům lépe umožní oslovovat nové zákazníky v zahraničí. Výhodou je přesné cílení na vybrané skupiny zákazníků i překonávání jazykových bariér.
více >>>

ATOK pořádá kulatý stůl na 7. mezinárodním veletrhu technického textilu mtex+ Chemnitz 2018
V sousedním Sasku jsou pro české výrobce textilií dobré možnosti úspěšných obchodních kontaktů. Od 29. do 30. května 2018 bude v Chemnitz probíhat 7. mezinárodní veletrh technických textilií mtex+. Svým heslem „Discover highTEXTILES + functions!“ získává mtex+ pozici objevitele nových produktů a veletrhu pro vývojáře i uživatele textilií v nejrůznějších branžích. Na veletrhu mtex+ se bude ATOK prezentovat ve společném stánku CLUTEX a ve středu 30. května od 10 do 14 hod. bude také znovu pořádat kulatý stůl pro setkání českých a německých firem. V případě zájmu o veletrh a kulatý stůl kontaktujte prosím Ing. Ludmilu Hálkovovou, halkovova@atok.cz, 222 361 880. 7. mtex proběhne v Chemnitz současně s 6. Veletrhem lehkých staveb LiMA. Tématy veletrhu jsou mimo jiné textilní kompozity (Composites) a lehké stavby na bázi textilií. Pro firmy a odborníky z České republiky jsou obě akce zajímavé především vzhledem k blízké poloze inovativního německého textilního regionu Sasko-Duryňsko.
více >>>
Aktualita

Pozvánka na setkání se zástupcem společnosti Hewlett Packard k digitálnímu potisku textilií 31.5.2018, Praha - pro členy a partnery ATOK
Na základě informace od naší členské firmy HSW Signall, s.r.o., si Vás dovolujeme informovat, že bude ve čtvrtek 31. 5. 2018 v Praze zástupce společnosti Hewlett Packard věnující se problematice potisku textilu - pan Mike Hostern (www.fespaglobalprintexpo.com/speakers/mike-horsten). Při této příležitosti by se, pro členy a partnery ATOK, v sídle ATOK ve čtvrtek 31. 5. 2018 od 10 hod. uskutečnilo setkání s panem Hosternem k tématu digitální tisk v textilu jeho stav a vývoj z Vašeho pohledu v délce cca 30 - 40 min. V případě Vašeho zájmu o setkání prosíme o potvrzení Vaší účasti na adresu simin@atok.cz do úterý 29. 5. 2018, děkuji.
Aktualita

Spolupracujeme s VTI

Verband der Nord-Ostdeutschen Textil- und Bekleidungsindustrie e.V.

Strategie TOP ČR do roku 2025

Svět textilu a obuvi
Odborný časopis Svět textilu a obuvi
Odborný časopis

Katalog českých TO výrobců
Katalog českých textilních a oděvních výrobců
Členů ATOK, ČTPT a CLUTEX

QZ
QZ - Zaručená kvalita
QZ - Zaručená kvalita