LogoAsociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu
Datum: 19.10.2017, Uživatel: anonymní, Aktuální počet návštevníků: 44, Dnes má svátek: Michaela
ATOK: novinky v oborech textil, oděv, kůže
První úspěchy delegace českých textiláků na Tchaj-wanu
ATOK jako jeden z organizátorů slaví první úspěchy z delegace českých textiláků na veletrh TITAS na Tchaj-wanu, při jejíž příležitosti byla dne 16. října podepsána dohoda o spolupráci mezi zástupci českých (ATOK) a tchaj-wanských textilních firem (TTF). O události informovala také světová odborná média.
více >>>
Aktualita

Firma 2G Lipov - Přikrývky a polštáře získala bronz v soutěži Vodafone Firma roku 2017 Jihomoravského kraje
V úterý 3. října získala v krajském kole soutěže Vodafone Firma roku 2017 Jihomoravského kraje třetí místo - tedy bronzovou medaili naše členská firma 2G Lipov spol. s r.o., přikrývky a polštáře (nominace Cech čalouníků a dokoratérů, z.s.), k čemuž jí srdečně blahopřejeme. Firma se tímto dostává mezi celorepublikové finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2017, Česká spořitelna Živnostník roku 2017 i Vodafone Odpovědná firma roku 2017 se uskuteční 6. prosince na pražském Žofíně. (Ing. Oldřich Glogal, jednatel firmy 2G - vlevo na fotografii)
více >>>
Aktualita

Změna termínu a místa konání 54. valné hromady ATOK
Z důvodu vyčerpání ubytovacích kapacit v původně plánovaném místě a avizovaném termínu (23. a 24. listopadu) bylo rozhodnuto o změně místa a termínu konání 54. valná hromada ATOK. Ta se z uvedených důvodů uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu a v pátek 1. prosince 2017 v Hotelu Diana ve Velkých Losinách (www.diana-losiny.cz). Součástí programu bude prohlídka výrobního závodu společnosti CNM textil a.s. v Oskavě (40 min autem z Velkých Losin). Žádost o potvrzení ubytování Vám bude zaslána v nejbližších dnech. Pozvánku s programem obdržíte nejpozději s měsíčním předstihem.
Aktualita

TexSite.info
Šestnáctijazyčný  internetový výkladový slovník
Šestnáctijazyčný internetový výkladový slovník

Czech TC Industry 1993-2015
Ročenka českého TOK 2014
Publikace (ročenka) mapující vývoj a trendy českého TO průmyslu v období 1993-2015

Nabídka koupě publikace

„ČESKÝ TEXTIL: Tradice a perspektivy“ vydané k 25. výročí ATOK

Sektorová dohoda
Sektorová dohoda
Uzavřete sektorovou dohodu i Vy!

QZ
QZ - Zaručená kvalita
QZ - Zaručená kvalita