LogoAsociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu
Datum: 18.11.2018, Uživatel: anonymní, Aktuální počet návštevníků: 41, Dnes má svátek: Romana
ATOK: novinky v oborech textil, oděv, kůže
Aktualizovaná pozvánka na 56. valnou hromadu ATOK 29. a 30. 11. 2018, Průhonice - přidán bod uvítání hostů a podpis KSVS 2019
Vážená paní ředitelko, Vážený pane řediteli, dovolujeme si Vás upozornit a zároveň Vás pozvat na blížící se jednání 56. Valné hromady ATOK, které se uskuteční ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 v hotelu FLORET v Průhonicích - Květnové nám. 391, 252 43 Průhonice (http://www.floret.cz), GPS N 49°59.98617', E 14°33.69800'. Neveřejná část Valné hromady se uskuteční v dopoledních hodinách 30. listopadu 2018. V příloze naleznete pozvánku s programem Valné hromady a konference. Prosíme o potvrzení účasti na VH, pokud jste ji ještě nepotvrdili.
více >>>
Aktualita

Vyšlo říjnovo-listopadové vydání časopisu e-ATOK Revue
více >>>
Aktualita

Firmy, které neplní informační povinnost, nedosáhnou na dotaci
Mnoho podniků, které nezveřejňují svoji účetní závěrku v příslušném rejstříku, fakticky nefunguje. Podle návrhu ministerstva spravedlnosti by bylo možné podobné firmy zrušit bez zdlouhavého procesu likvidace. Zdroj: BusinessInfo.cz
více >>>

Brexit: Odpovědi na nejčastější dotazy k dopadům na ČR a tuzemské firmy
Dne 23. června 2016 proběhlo ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska referendum o setrvání země v EU. A Britové rozhodli jednoznačně: Odcházíme. Jaké budou dopady takzvaného brexitu na české podnikatele, kteří přímo s Brity obchodují, ale i na další české exportéry a výrobce a jak se změní EU a její vztah s Brity? Zdroj: Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO)
více >>>

Svět módního byznysu v říjnovém vydání časopisu Fashion Retail
Módní trendy i zajímavé rozhovory s odborníky z oblasti byznysu s módou najdete v aktuálním vydání časopisu Fashion Retail.
více >>>
Aktualita

Pozvánka na seminář Program ERASMUS+ – Projekt EDTEX
Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na seminář „Mezinárodní spolupráce v odborném textilním a oděvním vzdělávání mezi školami a výrobními podniky“. Seminář bude zaměřen na vzájemnou konzultaci a diskuzi o těsnější spolupráci mezi odbornými školami a výrobci při výuce budoucích odborníků. Seminář se koná 30.11.2018 od 11 hod. v hotelu Floret v Průhonicích, Květnové nám. 391, 252 43 Průhonice. V případě zájmu o účast na semináři pište prosím na bren@atok.cz.
více >>>
Aktualita

Základní ekonomické ukazatele vývoje textilního-oděvního-kožedělného průmyslu za 4. čtvrtletí roku 2018 -> na webu ATOK
Ukazatele obsahují informace o tržbách, počtu zaměstnaných osob, průměrných mzdách, produktivitě práce a počtu jednotek v TOK průmyslu. Pro členy ATOK (po přihlášení) jsou tyto ukazatele k dispozici na tomto webu pod záložkou "Materiály ke stažení" -> "Statistiky a analýzy" -> soubor "Ekonomicke_ukazatele-TOK_prumyslu.xlsx".
více >>>
Aktualita

Pozvánka na konferenci k výsledkům a závěrům projektu Společným postupem sociálních partnerů k přípravě odvětví na změny důchodového systému – etapa II
Ve čtvrtek 29. listopadu odpoledne se v Průhonicích uskuteční závěrečná konference k projektu Společným postupem sociálních partnerů k přípravě odvětví na změny důchodového systému – etapa II. Zúčastní se jí představitelé textilních a oděvních firem a jejich odborových organizací a zástupce Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů. Konference bude moderována panem Jakubem Žákavcem a Martinem Sedláčkem, psychology, kteří s námi ve firmách v projektu spolupracovali. Jejich úkolem je provést účastníky konference s jednotlivými fázemi projektu, řešenými tématy a závěry, ke kterým jsme dospěli. Rovněž tak s perspektivou, která se naskýtá v dalším prohloubení témat ve stávajících zúčastněných firmách, tak v rozšíření do dalších firem TOP v projektu novém, který byl již schválen na období 2019 – 2022. V případě zájmu o účast na konferenci pište prosím na bren@atok.cz.
více >>>
Aktualita

Státní tajemník Stašek jednal s partnery v USA a podpořil účastníky podnikatelské mise ATOK
Státní tajemník Miloslav Stašek jednal s americkou administrativou o budoucnosti transatlantických vazeb, podpoře bilaterální bezpečnostní a ekonomické spolupráce během své návštěvy USA ve dnech 14. až 20. října 2018. Na východním pobřeží USA, konkrétně pak ve Washingtonu D.C., Raleigh, Charlotte a Atlantě, podpořil podnikatelskou misi českých firem a zástupců akademické obce účastnících se projektu ekonomické diplomacie ZÚ Washington a Asociace textilního, oděvního a kožedělného průmyslu (ATOK). Zdroj: MZV ČR
více >>>
Aktualita

mtex+

Mezinárodní veletrh technických textilií v německém Chemnitz

Fashion Retail
výměna odkazů s Press21
Časopis pro módní byznys

SPŠ textilní, Liberec
Střední průmyslová škola textilní, Liberec
Střední škola se 160 letou tradicí, která jako jediná v ČR zajišťuje přípravu budoucích textiláků

i fashion magazine
výměna odkazů s MÓDA revue
www.modarevue.com

ČOKA
ČOKA
Česká obuvnická a kožedělná asociace