Nápověda

Témata

Seznam titulů resp. témat, které jsou právě k dispozici. Pod každým titulem se nachází podrobný popis problematiky, které se téma týká a dále pak pole:
Založeno -  datum založení kdy byl titul vytvořen
Moderátor - pracovník sekretariátu Asociace Textilního Oděvního a Kožedělného průmyslu , který založil titul a který dále koordinuje směr vývoje přidávaných příspěvků
Počet příspěvků -aktuální počet příspěvků na vybrané téma.

Pokud máte již vybrán titul, který Vás zaujal a chcete pouze procházet obsah diskusních příspěvků vybraného titulu není nutné se přihlašovat, nebo registrovat na serveru. Stačí kliknout na název vybraného titulu a zobrazí se Vám prvních 10 příspěvků. na první stránce. Pokud se ve vybraném titulu nachází větší počet příspěvků než je 10 můžete se pohybovat obsahem kliknutím na požadovanou stránku v dolní částí obrazovky.

Příspěvky

Seznam příspěvků, které jsou obsaženy v diskuzním tématu.
Pod každým titulem se nachází podrobný text příspěvku a dále pak pole:
Založeno -  datum založení kdy byl titul vytvořen
Autor - autor příspěvku

V dolní části obrazovky máte k dispozici tlačítka:
Nový příspěvek - odkaz na formulář pro přidání nového příspěvku pro aktuální téma
Témata - Návrat na obsah diskusního fora
Home - Návrat na domovskou stránku web serveru
Přihlásit - V případě že nejste přihlášen, můžete sice přidávat nové příspěvky do diskuzního fóra, ale systém Vás yaregistruje jako anonymního uživatele. Pokud jste registrovaný uživatel na serveru www.atok.cz bude k Vašemu příspěvku přiřazeno i uživatelské jméno.

V obsahu příspěvků lze taktéž použít vyhledávání slov či celých frází. Tato možnost je k dispozici v horní části obrazovky. Zde je také uživatelům dána možnost provádět vlastní řazení záznamů podle názvu příspěvku, datumu založení či autora.