logo_ATOKAsociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu
Datum: 24.10.2021, Uživatel: anonymní, Dnes má svátek: Nina
Poptávky a nabídky

Pro nečleny ATOK jsou informace k inzerátům zpoplatněny dle platného ceníku služeb ATOK. 


  Inzerát: Nabídka sponzorské inzerce či odborného nebo informačního textu v publikaci Svazu lnu a konopí ČR "Zápisník len a konopí 2022".
 
  Kontakt: Nabídka 501 ze dne 8.10.2021 – žádost o více informací

  Inzerát: Velmi rádi bychom s Vámi navázali spolupráci a nabídli Vám naše české, ručně vyráběné čokolády. Naše čokolády Míšina čokoláda sbírají všechna možná nejvyšší ocenění ve světě, jako první česká čokoláda dostala i světové zlato. Naše čokolády jsou velmi vhodným dárkem pro kolegy, nebo obchodní partnery či klienty (obal je v českém a anglickém jazyce). Nabízíme i možnost umístit Vaše logo na obal čokolád a zároveň v současné době přijímáme objednávky na čokolády s vánočním motivem. Více informací o nás.
 
  Kontakt: Nabídka 499 ze dne 8.10.2021 – žádost o více informací

  Inzerát: Pozvánka na on-line workshopy Českomoravské konfederace zaměstnavatelských podnikateských svazů ČR (ČMKOS) "Historie, odbory a společnost", které se uskuteční v průběhu října až prosince 2021 – pozvánka s programem.
 
  Kontakt: Nabídka 497 ze dne 8.10.2021 – žádost o více informací

  Inzerát: Na podzim se chystá největší vlna dotací v historii České republiky, která navíc nabídne dotace i firmám, které v minulosti čerpat nemohly vůbec nebo jen velmi omezeně. Bezplatné webináře, na kterých Vás seznámíme s možnostmi a způsoby, kterými dotace bude možné využít, poradíme, který program bude pro danou firmu nejvýhodnější, a jak vůbec začít. Podrobnosti a registrace na jednotlivé webináře naleznete ZDE.
 
  Kontakt: Nabídka 495 ze dne 29.9.2021 – žádost o více informací

  Inzerát: Indický výrobce organických, udržitelných a etických oděvů od roku 1979. Můžeme s vámi uspořádat krátkou schůzku Skype/Zoom, kde můžeme předvést prezentaci naší společnosti a virtuální ukázku showroomu a knihovny materiálů. Stručný přehled našich CSR postupů: certifikováno GOTS, FAIR-TRADE, OEKO-TEX, SA-8000, Disney & UP-MADE. Používáme udržitelné/přírodní tkaniny, up-cyklované a recyklované materiály. Dbáme na důstojnou mzda a bezpečné pracovní podmínky. Podporujeme nevládní organizace pro posílení postavení handicapovaných dětí a žen. Naše továrna v Ranchi je ve zvláštní ekonomické zóně, kde dostáváme velmi ostré ceny, a tato továrna je také plně kompatibilní a certifikovaná společností GOTS. Podívejte se na video prohlídku továrny: https://youtu.be/TW7wpfsG6R8
 
  Kontakt: Nabídka 493 ze dne 29.9.2021 – žádost o více informací

 

E-start
Textilní fakulta
Technická univerzita v Liberci
Technická univerzita v Liberci
Projekt KZPS

Společným postupem sociálních partnerů k řešení klíčových témat v odvětvích
Projekt ATOK - výzva 110

Vzděláváním k rozvoji členů ATOK
Český textil

Publikace k 25 letům ATOK